O MNIE

Nazywam się Joanna Iwińska i jestem lekarzem stomatologiem, absolwentem Akademi medycznej w Łodzi (1989 r.). Praktykę dentystyczną rozpoczęłam ponad 29 lat temu.

Stomatologia to nie tylko mój zawód ale także pasja i hobby. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi oferować moim małym i dużym pacjentom bezstresowe i bezbolesne leczenie na najwyższym poziomie. Swoją wiedzę i doświadczenie ciągle wzbogacam i udoskonalam na licznych kursach, sympozjach i szkoleniach.

Pacjent dla mnie to przede wszystkim człowiek szukający pomocy. Każdego wysłucham, doradzę. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie dla wielu problemów stomatologicznych. Z dentystą można się zaprzyjaźnić, zapewniam:)

Współpracuje ze specjalistycznym gabinetem protetycznym, psychologicznym, dermatologicznym, kardiologicznym, chirurgicznym i ortodontycznymi. Jako dentysta staram się by moje usługi były kompleksowe i na najwyższym poziomie. Pracuje tylko na materiałach o najwyższej jakości.

W moim gabinecie nie ma niewygodnych pytań. Zawsze jestem do usług. Wszystkie konsultacje i badania diagnostyczne są bezpłatne.

GABINET

CERTYFIKATY I DYPLOMY