DERMAPEN™

Dzięki opatentowanej technologi pulsujących igieł jest bardziej aktywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikro-nakłuwaniu skóry.

Zabieg z zastosowaniem DERMAPEN™ trwa około 30-45 minut. Skórę znieczulamy kremem znieczulającym, następnie dokładnie dezynfekujemy. Urządzenie daje nam wyjątkową możliwość dobrania głębokości wkłuć, w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry. Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm, nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków. Bezpośrednio po zabiegu polecamy zastosowanie maski IPLase™, która dzięki właściwościom przyspieszającym gojenie skóry złagodzi zaczerwienienie i obrzęk bez hamowania stanu zapalnego.

Po 5-7 dniach możesz już cieszyć się efektami terapii DERMAPEN™.

JAK DZIAŁA DERMAPEN™

qode-np-item
Stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
qode-np-item
Stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
qode-np-item
Poprawa gęstości i elastyczności skóry
qode-np-item
Poprawa odżywienia skóry

DLACZEGO WARTO ?

1. POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY

Metoda mikronakłuwania frakcyjnego, poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchamianiu procesów naprawczych poprawia napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.

2. UJEDNOLICENIE KOLORYTU SKÓRY

Dzięki zdolności do regulacji procesów melanogenezy uzyskujemy ujednolicenie koloru i struktury skóry.

3. LECZENIE BLIZN

Znaczną poprawę wyglądu skóry możemy uzyskać zarówno przy bliznach potrądzikowych jak również pooperacyjnych i po oparzeniowych. Stymulując procesy regeneracyjne powodujemy, że organizm jakby od wewnątrz wytwarza nową skórę, która zastępuje bliznę. Działamy więc nie tylko od zewnątrz ale przebudowujemy strukturę skóry od środka.

4. LECZENIE ROZSTĘPÓW

Podobny mechanizm działania mikro nakłuwania frakcyjnego wykorzystujemy w leczeniu rozstępów, które są rodzajem blizny. Stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawy jakości skóry w ich obrębie.

5. GŁĘBOKIE PRZENIKANIE SUBSTANCJI AKTYWNYCH

Mikro nakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się koktajle mezoterapeutyczne, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasów w zależności od wskazania i leczonego obszaru skóry.