OPINIE ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

Już od 16 lat leczę zęby u Pani Joanny. Zawsze uśmiechnięta pomoże w ciężkich przypadkach. Moja rodzina równiez korzysta z jej opieki stomatologicznej od kilku lat. Gorąco polecam - miła atmosfera - ceny konkurencyjne - zadowolenie gwarantowane. - Bogusław Fidyk (IP: 195:26.23.13)

Pani Asia uratowała mi ząb, który inny stomatolog chciał usunąć. To było ponad rok temu. Ząb do dzisiaj jest w super stanie. Polecam serdecznie. - haniawa79

Rewelacyjna dziewczyna jest z dr joanny Iwińskiej!. Posiada wszystkie cechy, które charakteryzują profesjonalistów. Boje się strasznie leczenia zębów ale u dr Iwińskiej strach zostaje za drzwiami gabinetu. Ma podejście do takich pacjentów jak ja. Do tego dysponuje świetnym sprzętem i na pewno ceny za jej usługi są na każdą kieszeń. Polecam z całą odpowiedzialnościa.

Przemiła kobieta i świetny fachowiec. Ja i moje uzębienie zostaliśmy objęci naprawdę troskliwą opieką, a problematyczny ząb mógł liczyć na pomoc właściwie każdego dnia i o każdej porze. Pani doktor jest najlepszym stomatologiem z jakim miałam doczynienia i na pewno będę jej wierna na zawsze. Polecam!!!

Lepszego dentysty nigdzie nie znajdziecie. Leczę sie u Pani Asi już 13 lat. Zaczęłam jak chodziłam do liceum i jestem jej „wierna” aż do dziś. Nie wyobrażam sobie pojść do innego lekarza. Jest osobą której całkowicie można zaufać. Od 13 lat nie boję się leczenia. Pozbyłam się strachu przed wizytami, które później stały się jedynie przyjemnością. nawet mój 5-letni syn, któremu wyleczyła juz 3 ząbki chodzi do niej z uśmiechem. Mówi, że jest GENIALNA i po wizytach u Pani Asi bawi się w domu w dentystę non stop! Pozdrawiam i POLECAM! Małgorzata Graczyk (IP: 85.89.191.3)

Najlepsza na świecie!!jeśli nie przyjdziecie to się nie dowiecie:)) Pani doktor tak trzymać!!! - Adulek (IP: 83.26.203.167)

Jestem bardzo zadowolona z leczenia pani Joanny. Leczę sie u niej od bardzo dawna tak jak reszta mojej rodziny. Doceniam jej profesjonalizm jak i łagodne podejście do pacjenta co czyni, że wizyty sa zupełnie bezstresowe. Cudowny uśmiech i miła aparycja dodają chęci do następnej wizyty. naprawdę gorąco POLECAM! Anonim (IP: 83.26.203.167)

REWELACYJNY GABINET!Wiele lat temu, gdy po różnych często nienajlepszych przeżyciach w innych gabinetach usiadłem w końcu na fotelu Pani Doktor Iwińskiej doświadczyłem co znaczy w praktyce STOMATOLOGIA BEZSTRESOWA - już nie zmienię fotela ani nikt z mojej rodziny i przyjaciół! To nie jest miejsce, w którym pacjent przeliczany jest na złotówki. Świadczą o tym nie tylko konkurencyjne ceny usług w szerokim wachlarzu, na najwyższym poziomie ale przede wszystkim to, iż jest to miejsce, w którym kompetencje i profesjonalizm Pani Joanny nie przeszkadzają jej podchodzić indywidualnie z życzliwym uśmiechem do każdego pacjenta jak do człowieka. Tu się czuje, że jest się leczonym przez lekarza z POWOŁANA. - granros

Wspaniały lekarz! bezbłędne diagnozy, profesjonalne leczenie a w szystko w bardzo w bardzo sympatycznej atmosferze. Wizyty zawszę punktualnie (bez godzinnego oczekiwania w kolejce). W nagłych wypadkach również można liczyć na pomoc. Korzystam z usług Pani doktor wraz z rodziną od ponad 7 lat. Jestem bardzo zadowolony. - gorcio

Pani doktor Iwińska jest przede wszystkim dobrym człowiekiem. Leczę sie u niej już 14 lat i nigdy się nie zawiodłam, ani nikt z mojej rodziny. Jako jedyna przyjęła mnie w niedzielę o 22giej. Jest bardzo delikatna i każdy kto się boi dentysty może z powodzeniem do niej iść. Jest bardzo dobrym i profesjonalnym stomatologiem. Polecam!!! - Kasia B. (IP: 83.10.40.38)

Bardzo profesjonalnie wykonuje wszelkie zabiegi. Zawsze uśmiechnięta i sympatyczna, co powoduje , że siedzenie na fotolu jest bezstresowe. - Czarek (IP: 83.18.210.50)